Čudni zvukovi
S


SOTT Logo Media

Čudna buka čula se sa neba iznad Malezije

Čudna buka čula se na nebu iznad Malezije
9. siječnja 2019. korisnik usluge YouTube "suraya" objavio je videozapis o čudnim zvukovima koje je čuo na nebu iznad Malacce, u Maleziji:


Bizarro Earth

Čudni zvukovi s neba iznad Grenlanda

čudni zvukovi
© Shihao Mei / Unsplash
Korisnik usluge YouTube "Finn Enoksen" prenio je video snimke čudnih zvukova koje je čuo na nebu iznad Grenlanda 4. siječnja:


Bizarro Earth

Zvuk trube čuo se na nebu iznad jugozapadnog Quebeca u Kanadi

Zvuk trube čuo se na nebu iznad jugozapadnog Quebeca u Kanadi
Dana 2. siječnja 2019. godine, korisnik usluge YouTube "Saba rah" objavio je videozapise o čudnim zvukovima koje je čuo na nebu iznad Pierrefondsa, Montreala, Quebeca, Kanada. Izjavila je da je čula zvuk i prije, "ali ovaj put je doista bio intenzivan".


Music

"Čudan zvuk trube" čuo se u Red Deer, Alberta, Kanada

čudni zvukovi
© vexels.com
1. prosinca 2018. korisnik usluge YouTube "Huey Lewis" podijelio je isječak sablasnih truba koje je čuo 29. studenog u 1:30 u Red Deer, Alberta, Kanada:


Attention

Čudni zvukovi čuli su se sa neba Indije

čudni zvukovi
© YouTube / Hammad Mustafa
Dana 11. prosinca 2018. godine, YouTuber 'Hammad Mustafa' je postavio video o čudnim zvukovima koje je čuo sa neba u Indiji.

Komentator na videu izvijestio je da je čuo iste zvukove, isti dan u Ohiu.


Bizarro Earth

Čudni zvukovi čuli su se iznad Owensboroa, Kentucky

Čudni zvukovi čuli su se iznad Owensboroa, Kentucky
10. prosinca 2018. korisnica usluge YouTube "Tiffany Goatee" podijelila je video snimke čudnih zvukova koje je čula sa neba 29. studenoga 2018 .:
Čula sam čudne zvukove dok sam gledala televiziju i odlučila sam ih snimiti.

Gift

Čudni zvuci snimljeni s neba u Kanadi

čudni zvukovi
YouTuber 'Rynelle trutq' učitala je snimke čudnih zvukova koje je čula s neba u Edmontonu, Alberta, Kanada 14. prosinca 2018 .:


Snow Globe Xmas

"Zvuči kao da netko protresa metal": Čudni zvukovi čuli su se sa neba u Houstonu, Texas

čudni zvukovi
Korisnik YouTubea "Ana Marin" podijelila je video snimke čudnih zvukova koje je čula sa neba u Houstonu 5. prosinca 2018. godine:
Živimo u blizini 288 u Houstonu u Teksasu, kada ssmo moja djeca i ja stigli kući oko 1:30, čuli smo neke jako glasne zvukove koji su dolazili s neba, zvučalo je kao da je netko tresao ogromne metalne ploče, imamo tvrtke ali su sve noću zatvorene i jedini zvuk koji prepoznajemo ranije poslijepodne, ali NIJE ni blizu onome što je u videu ...

Video

Čudni zvukovi čuli su se na Floridi

Čudno nebo
© Strange sounds
24. studenog 2018, korisnik YouTube "Ne zaboravi me sada" objavio je isječak "čudnih zvukova" koji su čuli sa neba Floride:
Ludo nebo i čudni zvukovi.

Question

"Čudni zvukovi su se čuli sa neba iznad Malmö, Švedska

7. prosinca 2018. korisnik usluge YouTube Fillip Pašalić podijelio je snimke 'čudnih zvukova' koje je čuo sa neba u Malmöu, Švedska: